Hediye Web Sitesi Kampanyası

Merhabalar,

Hediye web sitesi, hosting ve xyz alan adı kampanyası hakkında detaylı bilgi aşağıda koşul ve kurallar ile belirlemiştir.

  1. Başlatmış olduğumuz kampanya 2017 yılı içerisinde geçerli olup, bir web sitesine ihtiyaç duyan veya duyabilecek herkes katılabilir. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır.
  2. Hediye edilecek hosting 2000 Mb Disk Alanı, 100 Gb Trafik, 2 Adet mail hesabı ve sadece bir alan adını ve bir web siteyi barındırabilecek özellikler içerir. Ekstra istekler yönetim kararı ile tarafımız da yapılacak  değerlendirme sonucunda gerekli görülür ise artırılabilecektir.
  3. Yapmış olduğunuz başvurular süresiz olarak geçerli olacaktır ve her hafta kura ile bir kişi, kuruluşa hediye olarak verilecektir.
  4. Eğer kendinize ait bir alan adınız mevcut ise tarafımızdan belirtilecek sunuculara isim hakkınızı yönlendirmeniz zorunludur. Hediye web sitesi başka bir sunucu (Hosting) de barındırılamaz ve taşınamaz.
  5. Web sitesi istekleriniz 5651 sayılı kanun çerçevesinde ve ülkemizin birlik ve beraberliğine zarar getirecek içerik bulundurulmaması, pornografik ve +18 yaş sınırı oluşturabilecek içerikte olmaması, film dizi mp3 indirme ve arşivleme sistemi olmaması gerekmektedir.

 

 

""
1
Previous
Next