Porto v3.5.4 – WordPress Tema ve WordPress E-ticaret Sitesi

0
87

Porto v3.5.4 WordPress E-Ticaret Teması, tamamen duyarlı (Responsive)  Her ölçekteki firmalara uygun tasarlanmış hazırda 30 adet tek tık ile kurabileceğiniz ana teması ile,  dünya çapında en çok tercih edilen wordpress e-ticaret temalarının başında gelmektedir. İçerisinde kendine has sürükle bırak sistemi ile kullanımı çok kolay hale getirilmiş bir web sitesi teması olmuş durumda.

Tek tık ile kolayca kurabileceğiniz hazır şablon sitelerden bazıları şunlardır. E-ticaret Şablonları, Spor Salonu,  Diş hekimi ve Hastane teması, Kurumsal Site, Muhasebeci ve Avukat, Kişisel, Emlak, Düğün temalarıdır.

Seo açısından başarılı bir yapıya sahiptir. WPML çoklu dil desteği sunmaktadır. Woocommerce ile desteklenmiştir, kolayca e-ticaret sitesi kurulabilmektedir. Üzerinde bir çok kullanışlı kısa kod hazır haldedir. Google optimizasyonu ve hızı %90 larda olan tek tema diyebiliriz. Saymakla bitmez bir çok özelliği daha barındıran bu temayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ki 11.000′ e yakın satış gerçekleştirmiştir.

Tema kendisini WordPress harici Opencart, Magento, Drupal, Shopify ve Joomla gibi sistemlere de tema geliştirmiş durumdadır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo

İndir
Themeforest.net internet sitesinde satışta bulunan temanın kullanım ücreti olarak 39$ olarak belirlenmiştir. Temayı satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz. Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı yine sizin adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here