Flex Mag v1.14 – WordPress Magazine Teması

0
62

Flex Mag v1.14 WordPress Haber Teması , tamamen duyarlı (Responsive) Bir çok haber sitesine uygunluk sağlayabilecek başarılı bir haber sitesi temasıdır. Önceden hazırlanmış hazır demo sayfaları tek tık ile kurulum yapmanıza olanak sağlık. Dakikalar içerisinde her hangi bir kodlama bilgisi olmayan birisi dahi olsanız bu tema sayesinde haber sitesini çok kurabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo İndir

 

WordPress Haber, Blog,  Dergi için kullanabileceğiniz temanın kullanım ücreti olarak 54$ talep etmektedir. Valenti temasını satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz.Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here