WordPress

0
54

Hoşgeldiniz!

WordPress, Dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. WordPress.com üzerinden alınan bilgiye göre ise internetin’in %27 si wordpress ile oluşturulmuş sitelerden oluşturulduğu yönde. O halde bu sistem hakkında çalışma yapmak bir çok webmaster için kaçınılmaz.

İlk başlarda blog ve habercilik gibi platformlarda kullanılmaya başlansa da wordpress artık günümüzde her alanda yapılacak tasarımlarda kullanılmaya başlanmıştır. Öyle ki Kurumsal bir firmanın web sitesini de oluşturabilir veya online pazarlama yapan bir e-ticaret platformu da hazırlayıp internet üzerinden satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Biz de bu sitede öncelikli olarak sizlere hiç bu işlerden anlamayan fakat kendisine bir internet sitesi kurmak isteyen kişilerden tutun, ileri seviye kullanıcılara kadar doküman, belge, arşiv ve yine wordpress için hazırlanmış temalar ve üzerinde kullanılabilecek eklentiler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sanıyorum WordPress nedir? WordPress ne işe yarar? veya WordPress ile yapabileceklerimiz hakkında kısa ve öz bir bilgi vermiş olduk sizlere.

“WordPress veya diğer konulardaki eğitimlerimiz ana menü de bulunan eğitim başlığı altında toplanacaktır.”

Zamanla ilerleyen konular ile birlikte belki WordPress uzmanı olabilecek, yada sadece wordpress ile basit bir internet sitesi sahibi olup kendi blogunuzu oluşturacak kadar bilgi edineceksiniz. Bizim için fark etmez, siz burada olduğunuz ve olmaya devam ettiğiniz sürece, biz bu platform üzerinden sizlere sürekli yardımcı olamaya çalışacağız.

Öncelikle belirtmek istemeliyim ki, sitemiz aynı zamanda yer sağlayıcı görevi de üstlenmektedir. Siz ziyaretçilerimize sınırsız içerik oluşturma adına burada bulunuyoruz. Lütfen bu konuda sizlerden gelecek her türlü desteğe, yoruma ve bilgiye herkes gibi ihtiyaç duyabilir ve tarafınızdan gönderilecek her türlü doküman ve arşivi sitemizde sizin ve diğer ziyaretçilerimiz adına barındırmaya çalışacağımızı bildirmek isterim.

Sitemizin bir güzel yanı ise günümüzde can sıkıcı olan reklamlardan uzak bir politika izleme kararlıyız. Site yönetimi tarafından oluşturulan hiç bir linke reklam eklemeyi planlamıyoruz. Sadece siteminiz önceden belirlenmiş kısımlarında çıkabilecek reklamlar için sizlerden şimdiden özrü borç biliyoruz ve eklemek istiyoruz “her blog’un reklama ihtiyacı vardır, böylece bir devamlılığı olabilsin”. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tema Arşivi Yönetimi

“Site kuralları ve Yasal Uyarıları lütfen dikkate alalım.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here