Shopier v1.4.0 – WordPress E-Ticaret Teması

0
78

Shopier v1.4.0 WordPress E-ticaret Teması, tamamen duyarlı (Responsive)  Mobilya, Spor, Ayakkabı, Mobil Cep Telefonu, Bilgisayarcılar, Hediyelik Eşya Mağazası ve Elektronik Eşya Mağazalarına uygun olarak düzenlenmiş istenildiğinde farklı mağazalar haline getirilebilecek bir sistemi olan kullanışlı bir woocommerce e-ticaret temasıdır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo

İndir
Themeforest.net internet sitesinde satışta bulunan temanın kullanım ücreti olarak 59$ olarak belirlenmiştir. Temayı satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz. Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı yine sizin adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here