Royal v3.0.1 – WordPress Teması

0
52

Royal v3.0.1 WordPress E-ticaret Teması, tamamen duyarlı (Responsive)  60 farklı gösterim ile şekillendirilmiş, hazırda 15 E-ticaret, 15 Kurumsal, 15 Tek Sayfa ile demosu bulunan çok kullanışlı bir temadır. Temanın görsel şekli sizi gerçekten cezbedecek kadar güzel.  Bir çok firma ve kuruluşu için gerçekten uygun bir altyapıya sahiptir. Kullanım kolaylığı diğerlerinden biraz daha zor gözükse de zamanla alışacağınız yapısı size rahatlık sağlayacaktır.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo

İndir
Themeforest.net internet sitesinde satışta bulunan temanın kullanım ücreti olarak 59$ olarak belirlenmiştir. Temayı satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz. Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı yine sizin adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here