Javo Directory v3.1.5 – WordPress Teması

0
55

Javo Directory v3.1.5 WordPress E-ticaret Teması, tamamen duyarlı (Responsive)  6 farklı gösterim ile şekillendirilmiş dizin oluşturma, firma listesi hazırlama da (örneğin avmler, hastaneler, okullar, restaurant, barlar v.b.) veya bunların tamamını bir yerde barındırabilirsiniz hiç fark etmez. Spor salonları, Kültür Merkezleri, Sinema Salonlarının haritalarda ki yerlerini hazırlayıp bir şehir rehberi hatta ülke tanımı yapabilirsiniz. Buralarda düzenlenen etkinliklerden bahsedebilir ve hatta etkinlik takvimi hazırlayabilirsiniz. Bir çok şekilde kullanılabilecek bu tema gerçekten çok çarpıcı bir şekilde oluşturmuştur.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo

İndir
Themeforest.net internet sitesinde satışta bulunan temanın kullanım ücreti olarak 29$ olarak belirlenmiştir. Temayı satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz. Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı yine sizin adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here