Avada v5.1.6 – Çok Amaçlı WordPress Teması

0
50

Avada v5.1.6 WordPress E-ticaret Teması, tamamen duyarlı (Responsive)  300.000’in üzerinde kullanıcısı bulunan çok yönlü, kullanımı kolay ve çok amaçlı wordpress temasıdır. Barındırdığı kısa kodlar sayesinde sürekle bırak sistemi ile dakikalar içerinde harika tasarımlar yapabilirsiniz.  Avada ile birlikte bir çok hazır site şablonu da tek bir tık ile kurulabilmektedir. İçerdiği güçlü eklentiler sayesinde E-ticaret sistemi, İletişim Formları, Etkinlik Takvimleri, Formlar oluştura bilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki Demo linkinden yararlanabilirler. Ayrıca yine yazının altında bulunan bölümden yorum ekleyerek tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Demo

İndir
Themeforest.net internet sitesinde satışta bulunan temanın kullanım ücreti olarak 39$ olarak belirlenmiştir. Temayı satın aldıysanız 15$ kurulum ücreti karşılığında kurulumu sizler için bizde yapabiliriz. Ayrıca anlaşmalı hosting firmalarından indirimli barındırma hizmetini de sizler için sağlayabilir, temayı satınalmayı bilmiyor iseniz biz yine sizin için temayı yine sizin adınıza satın alıp kurulumunu gerçekleştirebiliriz.

Bunun için tema@temaarsivi.com mailine mesaj bırakabilirsiniz. Mesajınıza adınızı, soyadınızı, almak istediğiniz temanın adını ve tarafınıza ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası bırakmayı unutmayınız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here